Komentarz Wojtka

Przed Tobą zestaw narzędzi online które polecamy - są darmowe oraz sprawdzone przez społeczność! Niektóre z nich są już na rynku niemal 10 lat, jednak dalej wydają się niezastąpione.

Umieszczam je tutaj, abyś mógł łatwo je znaleźć w sytuacji gdy odnoszę się do nich w materiałach Koduje, ale robię to też dla siebie - wygodniej jest mi stworzyć zakładkę na tą stronę i mieć wszystkie narzędzia pod ręką, zamiast za każdym razem szukać ich w Google.

emoji_events

Materiały wysokiej Jakości

Koniec z wideo nagrywanymi kalkulatorem. Chłoń techniczną wiedzę oglądając starannie przygotowane i estetyczne materiały.
W dowolnym momencie!

money_off

Bez żadnych opłat

Nie musisz płacić za udzielaną wiedzę techniczną, nawet jeśli zawiera w sobie szereg dobrych praktyk i informacji przydatnych na rozmowach rekrutacyjnych.

handshake

Od społeczności, dla społeczności

Ja koduję, Ty też możesz. Wierzymy że zdrowa społeczność i wzajemna pomoc to klucz do sukcesu. Możesz pomóc nam ją tworzyć dołączając do grona subskrybentów.

arrow_forward

Najczęściej zadawane pytania

Jaka tematyka jest poruszana na Koduje?
expand_more
Mówimy o HTML, CSS i JavaScript - zarówno na backendzie, jak i frontendzie. Tematyka taka jak Devops, architektura i infrastruktura oprogramowania również pojawią się na kanale!
Czy mogę zaproponować temat kolejnych wideo?
expand_more
Oczywiście, że tak! Najlepiej sugerować materiały w sekcji komentarzy na YouTube 
Jak to możliwe, że Koduje jest darmowe? 
expand_more
Moją pasją jest dzielenie się wiedzą w sposób zrozumiały i klarowny, jednocześnie interaktwny i angażujący. Tworząc materiały, utrwalam też własną wiedzę. Wierzę, że za to widzowie nie powinni płacić
W sieci można znaleźć strony przypominające do koduje.pl, o co chodzi?
expand_more
Niestety, na przełomie lat wiele osób próbowało podszyć się pod Koduje i wykorzystać nasze materiały do promocji własnych kanałów dystrybucyjnych.  Jeśli masz wątpliwości, czy dana strona współpracuje z Koduje - daj nam o tym znać. Nie pochwalamy piractwa, plagiatu ani szarej strefy prawa autorskiego.
Czy prowadzicie szkolenia indywidualne?
expand_more
W chwili obecnej, niestety nie. Na przełomie lat prowadziłem kursantów przez ich przygodę z programowaniem, z czego każdy otrzymał pracę jako programista. Jeśli jesteś zainteresowany lekcjami indywidualnymi, zapraszam do kontaktu mailowego.
Czy oferujecie płatne kursy?
expand_more
W przyszłości nie wykluczamy możliwości tworzenia dedykowanych kursów o danych zagadnieniach. Zapisz się na nasz newsletter, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi płatnymi materiałami.
Jak mogę się z wami skontaktować?
expand_more
Czytamy komentarze na YouTube! Śmiało możesz zadać pytanie na dowolny temat pod którymkolwiek z naszych wideo. Poza tym możesz skontaktować się z nami mailowo bądź poprzez fanpage na Facebooku
Obecnym właścicielem marki jest Wojciech Połowniak. Zobacz zakładkę o nas!