{ "lead": "Sprawdź swoją wiedzę w quizie o position!", "quiz": [{ "question": "Której wartości position użyjesz, by przykleić element po osiągnięciu konkretnej pozycji paska przeglądarki?", "options": [{ "value": "static", "correct": false }, { "value": "sticky", "correct": true }, { "value": "relative", "correct": false }, { "value": "absolute", "correct": false } ] }, { "question": "Której pozycji użyjesz, jeśli chcesz przesunąć element o kilka pikseli w którąkolwiek stronę, względem jego aktualnej pozycji?", "options": [{ "value": "absolute", "correct": false }, { "value": "sticky", "correct": false }, { "value": "fixed", "correct": false }, { "value": "relative", "correct": true } ] }, { "question": "Która pozycja sprawi, że element będzie zawsze w tym samym miejscu, niezależnie pozycji scrollbara przeglądarki?", "options": [{ "value": "fixed", "correct": true }, { "value": "static", "correct": false }, { "value": "absolute", "correct": false }, { "value": "sticky", "correct": false } ] } ] }
Ostatnia aktualizacja: 

Darmowe Ikony SVG

Prosto, szybko i wygodnie - a w dodatku bez opłat :)

Komentarz Wojtka

Stronę glyphs.fyi poznałem niedawno - i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Czytelna strona, proste generowanie ikon, kopiowanie do naszych stron jako SVG czy webcomponents - cudo!

glyphs.fyi to strona autorstwa Goran Spasojevic

Zamyślony Wojtek w czarnej koszuli

Chcesz więcej?

Nie ma sprawy! Koduje to długie godziny darmowej treści dostępnej na wyciągnięcie ręki.

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi inicjatywami od twórców koduje? Zapisz się na newsletter - nie spamujemy!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

W przyszłości, możemy udostępnić Ci informacje o dodatkowych kursach naszego autorstwa.

Najczęściej zadawane pytania

Jaka tematyka jest poruszana na Koduje?
expand_more
Mówimy o HTML, CSS i JavaScript - zarówno na backendzie, jak i frontendzie. Tematyka taka jak Devops, architektura i infrastruktura oprogramowania również pojawią się na kanale!
Czy mogę zaproponować temat kolejnych wideo?
expand_more
Oczywiście, że tak! Najlepiej sugerować materiały w sekcji komentarzy na YouTube 
Jak to możliwe, że Koduje jest darmowe? 
expand_more
Moją pasją jest dzielenie się wiedzą w sposób zrozumiały i klarowny, jednocześnie interaktwny i angażujący. Tworząc materiały, utrwalam też własną wiedzę. Wierzę, że za to widzowie nie powinni płacić
W sieci można znaleźć strony przypominające do koduje.pl, o co chodzi?
expand_more
Niestety, na przełomie lat wiele osób próbowało podszyć się pod Koduje i wykorzystać nasze materiały do promocji własnych kanałów dystrybucyjnych.  Jeśli masz wątpliwości, czy dana strona współpracuje z Koduje - daj nam o tym znać. Nie pochwalamy piractwa, plagiatu ani szarej strefy prawa autorskiego.
Czy prowadzicie szkolenia indywidualne?
expand_more
W chwili obecnej, niestety nie. Na przełomie lat prowadziłem kursantów przez ich przygodę z programowaniem, z czego każdy otrzymał pracę jako programista. Jeśli jesteś zainteresowany lekcjami indywidualnymi, zapraszam do kontaktu mailowego.
Czy oferujecie płatne kursy?
expand_more
W przyszłości nie wykluczamy możliwości tworzenia dedykowanych kursów o danych zagadnieniach. Zapisz się na nasz newsletter, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi płatnymi materiałami.
Jak mogę się z wami skontaktować?
expand_more
Czytamy komentarze na YouTube! Śmiało możesz zadać pytanie na dowolny temat pod którymkolwiek z naszych wideo. Poza tym możesz skontaktować się z nami mailowo bądź poprzez fanpage na Facebooku
Obecnym właścicielem marki jest Wojciech Połowniak. Zobacz zakładkę o nas!