{ "lead": "Sprawdź swoją wiedzę w quizie o position!", "quiz": [{ "question": "Której wartości position użyjesz, by przykleić element po osiągnięciu konkretnej pozycji paska przeglądarki?", "options": [{ "value": "static", "correct": false }, { "value": "sticky", "correct": true }, { "value": "relative", "correct": false }, { "value": "absolute", "correct": false } ] }, { "question": "Której pozycji użyjesz, jeśli chcesz przesunąć element o kilka pikseli w którąkolwiek stronę, względem jego aktualnej pozycji?", "options": [{ "value": "absolute", "correct": false }, { "value": "sticky", "correct": false }, { "value": "fixed", "correct": false }, { "value": "relative", "correct": true } ] }, { "question": "Która pozycja sprawi, że element będzie zawsze w tym samym miejscu, niezależnie pozycji scrollbara przeglądarki?", "options": [{ "value": "fixed", "correct": true }, { "value": "static", "correct": false }, { "value": "absolute", "correct": false }, { "value": "sticky", "correct": false } ] } ] }
Ostatnia aktualizacja: 

Nauka PHP w Twojej przeglądarce

Nie musisz instalować XAMP ani Apache... Po prostu zacznij pisać swój PHP, aby zobaczyć rezultaty :)

Komentarz Wojtka

No, moi drodzy, wygląda na to, że zatoczyliśmy pełne koło. Powyżej znajdziecie odnośnik do strony internetowej, która uruchamia PHP wewnątrz przeglądarki poprzez Web Assembly.

To znaczy, że nie potrzebujesz już XAMPPa... Ani Dockera... W sumie, to nie potrzebujesz nawet serwera WWW, aby testować możliwości PHP. W końcu mamy 21 wiek :) 

Zamyślony Wojtek w czarnej koszuli

Chcesz więcej?

Nie ma sprawy! Koduje to długie godziny darmowej treści dostępnej na wyciągnięcie ręki.

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi inicjatywami od twórców koduje? Zapisz się na newsletter - nie spamujemy!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

W przyszłości, możemy udostępnić Ci informacje o dodatkowych kursach naszego autorstwa.

Najczęściej zadawane pytania

Jaka tematyka jest poruszana na Koduje?
expand_more
Mówimy o HTML, CSS i JavaScript - zarówno na backendzie, jak i frontendzie. Tematyka taka jak Devops, architektura i infrastruktura oprogramowania również pojawią się na kanale!
Czy mogę zaproponować temat kolejnych wideo?
expand_more
Oczywiście, że tak! Najlepiej sugerować materiały w sekcji komentarzy na YouTube 
Jak to możliwe, że Koduje jest darmowe? 
expand_more
Moją pasją jest dzielenie się wiedzą w sposób zrozumiały i klarowny, jednocześnie interaktwny i angażujący. Tworząc materiały, utrwalam też własną wiedzę. Wierzę, że za to widzowie nie powinni płacić
W sieci można znaleźć strony przypominające do koduje.pl, o co chodzi?
expand_more
Niestety, na przełomie lat wiele osób próbowało podszyć się pod Koduje i wykorzystać nasze materiały do promocji własnych kanałów dystrybucyjnych.  Jeśli masz wątpliwości, czy dana strona współpracuje z Koduje - daj nam o tym znać. Nie pochwalamy piractwa, plagiatu ani szarej strefy prawa autorskiego.
Czy prowadzicie szkolenia indywidualne?
expand_more
W chwili obecnej, niestety nie. Na przełomie lat prowadziłem kursantów przez ich przygodę z programowaniem, z czego każdy otrzymał pracę jako programista. Jeśli jesteś zainteresowany lekcjami indywidualnymi, zapraszam do kontaktu mailowego.
Czy oferujecie płatne kursy?
expand_more
W przyszłości nie wykluczamy możliwości tworzenia dedykowanych kursów o danych zagadnieniach. Zapisz się na nasz newsletter, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi płatnymi materiałami.
Jak mogę się z wami skontaktować?
expand_more
Czytamy komentarze na YouTube! Śmiało możesz zadać pytanie na dowolny temat pod którymkolwiek z naszych wideo. Poza tym możesz skontaktować się z nami mailowo bądź poprzez fanpage na Facebooku
Obecnym właścicielem marki jest Wojciech Połowniak. Zobacz zakładkę o nas!