Cześć! Nazywam się Wojciech Połowniak i jestem programistą Fullstack z zacięciem do tworzenia jakościowych materiałów szkoleniowych.
Uwielbiam automatyzację, VR oraz interaktywne sposoby przekazywania wiedzy. Tematy takie jak UX, dostępność czy devops również nie są mi obce.
Jestem też organizatorem meet.js oraz Techspeakerem pod banderą Mozilli... A to jeszcze nie wszystko.
To Twój czas i Ty decydujesz jak go spędzisz.
Materiały na koduje cechują się szybkim przekazywaniem jakościowej wiedzy, bez dodatkowych opłat - czy reklam!
Jesteśmy już ponad 5 lat na rynku! W ciągu tego czasu nasza społeczność pozostawała aktywna nawet w okresie gdy nie pojawiały się nowe materiały.
Oglądając nasze materiały masz pewność, że prowadzący dalej wykorzystuje swoją praktykę w projektach komercyjnych - i dalej poszerza swoje kompetencje, tak byś Ty też mógł!
Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi inicjatywami od twórców koduje? Zapisz się na newsletter - nie spamujemy!
W przyszłości, możemy udostępnić Ci informacje o dodatkowych kursach naszego autorstwa.
Za Koduje z 2016 roku stała cała grupa utalentowanych osób.
Poznaj ich.
Damian był głównym inicjatorem projektu jeszcze w 2015. Firma functionite którą stworzył była odpowiedzialna za utrzymywanie i rozwój Koduje, aż do samego końca jej istnienia.
Jakub podczas swojej pracy zajmował się warstwą audio wizualną materiałów i montażem treści. Jakub wspiera inicjatywę po dziś dzień.
Mateusz był fanem Koduje, który dołączył do zespołu by wesprzeć nas w kwestii UI oraz UX. To on zaprojektował wygląd interaktywnej książki.
Jerzy to utalentowany artysta, tworzący zarówno animacje 3D, jak i ilustracje 2D - to on jest odpowiedzialny za wszystkie śliczne grafiki które pojawiały się na Koduje. Przygotowywał również thumbnaile do naszych wideo.
Kamil skupiał się przede wszystkim na marketingu oraz stronie Koduje na Facebooku. Pomagał też przy montażu oraz tworzeniu pierwszych wersji strony WWW koduje z 2017.
Sylwia zajmowała się przygotowywaniem napisów do naszych filmów. Musiała przebrnąć przez godziny technicznych materiałów, tak by treści udostępniane na Koduje były jak najbardziej dostępne.