Poznaj Wojtka

Cześć! Nazywam się Wojciech Połowniak i jestem programistą Fullstack z zacięciem do tworzenia jakościowych materiałów szkoleniowych.

Uwielbiam automatyzację, VR oraz interaktywne sposoby przekazywania wiedzy. Tematy takie jak UX, dostępność czy devops również nie są mi obce.

Jestem też organizatorem meet.js oraz Techspeakerem pod banderą Mozilli... A to jeszcze nie wszystko.

1042
+

Minuty Darmowych treści

To Twój czas i Ty decydujesz jak go spędzisz.
Materiały na koduje cechują się szybkim przekazywaniem jakościowej wiedzy, bez dodatkowych opłat - czy reklam!

1729
+

Komentarzy od naszych widzów

Jesteśmy już ponad 5 lat na rynku! W ciągu tego czasu nasza społeczność pozostawała aktywna nawet w okresie gdy nie pojawiały się nowe materiały.

10
+

Lat doświadczenia prowadzącego

Oglądając nasze materiały masz pewność, że prowadzący dalej wykorzystuje swoją praktykę w projektach komercyjnych - i dalej poszerza swoje kompetencje, tak byś Ty też mógł!

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi inicjatywami od twórców koduje? Zapisz się na newsletter - nie spamujemy!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

W przyszłości, możemy udostępnić Ci informacje o dodatkowych kursach naszego autorstwa.

Bohaterowie z przeszłości

Za Koduje z 2016 roku stała cała grupa utalentowanych osób. 
Poznaj ich.

Damian Wielgosik

Damian był głównym inicjatorem projektu jeszcze w 2015. Firma functionite którą stworzył była odpowiedzialna za utrzymywanie i rozwój Koduje, aż do samego końca jej istnienia.

Jakub Maksimowicz

Jakub podczas swojej pracy zajmował się warstwą audio wizualną materiałów i montażem treści. Jakub wspiera inicjatywę po dziś dzień.

Mateusz Wierzbicki

Mateusz był fanem Koduje, który dołączył do zespołu by wesprzeć nas w kwestii UI oraz UX. To on zaprojektował wygląd interaktywnej książki.

Jerzy Górski

Jerzy to utalentowany artysta, tworzący zarówno animacje 3D, jak i ilustracje 2D - to on jest odpowiedzialny za wszystkie śliczne grafiki które pojawiały się na Koduje. Przygotowywał również thumbnaile do naszych wideo.

Kamil Dzieniszewski

Kamil skupiał się przede wszystkim na marketingu oraz stronie Koduje na Facebooku. Pomagał też przy montażu oraz tworzeniu pierwszych wersji strony WWW koduje z 2017.

Sylwia Ostafijczyk

Sylwia zajmowała się przygotowywaniem napisów do naszych filmów. Musiała przebrnąć przez godziny technicznych materiałów, tak by treści udostępniane na Koduje były jak najbardziej dostępne.